تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1923 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

Tsuro – The Game of the Path 1.9

[ad_1]

دریافت امروز
48+

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

Tsuro – The Game of the Path v1.9 + Mod – گیم رومیزی خاص و فوق العاده آندروید + تریلر
ورژن معمولی + ورژن مود (تبلیغات حذف شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Tsuro – The Game of the Path یک گیم رومیزی فوق العاده زیبا و خاص از Thunderbox Entertainment برای آندروید است که با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما جدیدترین ورژن خریداری شده و کامل اش به همراه مود برای دریافت عرضه گردیده و پیش روی شماست. گیم Tsuro – The Game of the Path شما را در سفری هیجان انگیز از خلق مسیر‌های کاشی شکل قرار می دهد ؛ جایی که شما می بایست با توجه به قوه‌ تفکر خود بهترین قطعه‌ ممکن از مسیر را انتخاب کرده و کاراکتر مورد نظر را در سفری هیجان انگیز حرکت دهید! گیم پلی Tsuro – The Game of the Path از قواعد و اصول ساده ای پیروی می کند و بنیادی ترین آن قرار دادن کارت های کاشی شکل مختلفی است که مسیر حرکت کاراکتر سنگی (اژدها) شما روی آن حک شده است ؛ پس از انتخاب اژدهای سنگی و قرار دادن آن در یکی از نقاط مشخص شده، برای شروع سه کارت مختلف در اختیار تان قرار داده می شود که روی هر کدام از آن ها تعدادی مسیر متقاطع و جدا از هم قرار دارد ؛ شما می بایست از بین سه مورد کارت دلخواه خود را به‌‌نحوی انتخاب و چینش کنید که کاراکتر از گوشه زمین راه خود را به درون قسمت های داخلی مسیر باز کند! به طور کلی گیم Tsuro – The Game of the Path مخصوص خوره گیمهای رومیزی طراحی و ساخته شده است و ارزش امتحان کردن را دارد.

 

Tsuro - The Game of the Path

 

گیم Tsuro – The Game of the Path تا به امروز ده ها هزار بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان خریداری شده و توانسته امتیاز خوب 4.7 از 5.0 را کسب کند که ما در فارسروید جدیدترین ورژن اش را به همراه مود برای دریافت عرضه نموده ایم. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی گیم را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید با یک کلیک اقدام به دریافتش بکنید.

تغییرات ورژن ی v1.9 :

* اضافه شدن ویژگی های جدید + بهینه سازیهای مختلف .

 

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، جمعه , 19th , اکتبر 2018 دیدگاه‌ها برای Tsuro – The Game of the Path 1.9 بسته هستند