تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1923 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

Tank Battle: North Africa Full 1.0

[ad_1]

دریافت امروز
7+

تاریخ انتشار
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

Tank Battle: North Africa Full – نبرد تانک: شمال آفریقا گیم جدید، سرگرم کننده و زیبا در سبک گیمهای استراتژیک از استودیوی گیمسازی HexWar Games Ltd برای آندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و ورژن کامل اش را در اختیارتان قرار دهیم! این گیم در سال 2016 ابتدا برای PC عرضه شده بود و هم اکنون شاهد عرضه ورژن آندرویدی آن در گوگل پلی بودیم! این گیم داستان نبردی پر تنش و جذاب میان تانک های آمریکا و بریتانیا در مقابل آلمان نازی را به تصویر می کشد! روایتی جذاب و مهیج در خلال جنگ جهانی دوم که قرار است شما را برای روزها به گوشی میخکوب کند! به عنوان یک فرمانده قدرتمند، هدایت و مدیریت نیروهای نظامی، تانک ها و تجهیزات را بر عهده بگیرید و خود را برای نبردی سرنوشت ساز میان چندین کشور مختلف آماده کنید! بیش از 36 واحدهای جنگی در گیم در اختیارتان قرار دارد که با ان ها می توانید در نبردهای شمال آفریقا شرکت کنید و یکی از زیباترین گیمهای استراتژیک آندروید را تجربه نمایید!

 

Tank Battle: North Africa Full

 

گیم Tank Battle: North Africa Full تا به این لحظه که در حال معرفی اش هستیم هیچ دریافتی از گوگل پلی نداشته و با دریافت ان از فارسروید، از اولین کاربران جهانی خواهید بود که تجربه اش می کنید! همانطور که در توضیحات بالا نیز گفته شده، گیم به صورت رایگان با پرداخت درون شبکه ای عرضه شده است، یعنی در ورژن رایگانِ گوگل پلی، شما پس از کمی گیم کردن از ادامه گیم باز می مانید و برای تجربه ادامه گیم باید حدود 10 دلار پول پرداخت کنید که ما ورژن پرداخت شده و کامل اش را برای دریافت عرضه کرده ایم، در ورژن ما نیازی به پرداخت نیست و از ابتدا تا انتهای گیم را می توانید به صورت رایگان تجربه کنید!

تغییرات ورژن ی v1.0 :

* انتشار ورژن اول گیم در گوگل پلی – عرضه و معرفی برای اولین بار در ایران .

 

دستورالعمل نصب و اجرای گیم :

– فایل نصبی را دریافت و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دریافت و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی دیتا با نام com.hexwar.tankbattlenorthafrica را در مسیر Android / Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت گیم را اجرا نمایید.

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، یکشنبه , 6th , می 2018 دیدگاه‌ها برای Tank Battle: North Africa Full 1.0 بسته هستند