تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1923 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

Sky Clash: Lords of Clans 3D 1.44.3481

[ad_1]

Sky Clash: Lords of Clans 3D

Sky Clash: Lords of Clans 3D – نبرد آسمانی: فرماندهان قبایل گیم جدید، محبوب و سرگرم کننده در سبک گیمهای استراتژیک از استودیوی گیمسازی Absolutist Games برای آندروید است که آپدیت اش را همزمان با انتشار به درخواست شما برای دریافت عرضه کرده ایم و پیش روی شماست! در گیم Sky Clash: Lords of Clans 3D قرار است شما به عنوان یک فرمانده، امپراطوری اختصاصی تان را تشکیل دهید، از برج های آسمانی خود دفاع کنید و دشمنان تان را نابود کنید! از ساکنان جزیره گروهی قدرتمند تشکیل بدهید، با کمک آن ها به جستجو در جنگل های غرب بپردازید و سرزمین ها جدید را فتح کنید! دشمن هر لحظه ممکن است به شما حمله کند ؛ بهتر است برای محفاظت بهتر از امپراطوری و برجک هایتان با کاربران دیگر متحد شوید ؛ هر چقدر امپراطوری شما بزرگتر و قدرتمندتر باشد، دشمنان قسم خورده بیشتری هم خواهد داشت ؛ دشمنانی که با ارتشی از جادوگران خبیث، بربرها و کوتوله ها همیشه در صدد از بین بردن امپراطوری شما هستند! شما همواره باید گوش به زنگ باشید چه بسا گروهی به صورت آنلاین به شما حمله کند! همانند دیگر گیمهای استراتژیک معروف مثل Clash of Clans شما باید از یک طرف امپراطوری تان را بسازید و از طرف دیگر به کاربران آنلاین سراسر جهان حمله کنید و منابع شان را به غارت ببرید!

 

Sky Clash: Lords of Clans 3D

 

گیم Sky Clash: Lords of Clans 3D تا به این لحظه حدود 500 هزار بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان دریافت شده است و توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را کسب کند و ما در فارسروید جدیدترین و آخرنی ورژن اش را برای دریافت عرضه کرده ایم و قادرید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دریافت بکنید.

نکات تکمیلی :

1 – گیم Sky Clash اینترنتی و آنلاین است
2 – گیم Sky Clash هک نمیشود و ورژن مود ندارد
3 – زین پس همیشه اپدیت گیم را همزمان با انتشار از همین صفحه دریافت کنید.

تغییرات ورژن ی v1.44.3481 :

* اضافه شدن ویژگی های جدید + بهینه سازیهای مختلف .

 

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، شنبه , 3rd , مارس 2018 دیدگاه‌ها برای Sky Clash: Lords of Clans 3D 1.44.3481 بسته هستند