تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1787 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 2 کاربر

Microsoft Cortana 2.10.1.2114 دریافت دستیار شخصی کورتانا آندروید


Microsoft Cortana – Digital assistant v2.10.1.2114-enus-release اپلیکیشن دستیار شخصی کورتانا است که می تواند برای انجام کارها و انجام تعهداتتان به شما کمک کند. این اپلیکیشن می تواند چیزی که شما می خواهید را یاداوری کند.
هنگامی که در حال رانندگی، صحبت کردن و … هستید Microsoft Cortana می تواند کارهایی مانند ارسال ایمیل، برقراری تماس، باز کردن برنامه ها و … را در هر زمان انجام دهد. این کارها بدون نیاز به تایپ انجام می شود و تنها کافیست با کورتانا صحبت کنید.

اکنون شما می توانید کورتانا را در کامپیوتر و گوشی موبایل خود به صورت همگام داشته باشید. Cortana می تواند تمام اطلاعیه های گوشی شما را در کامپیوتر بیاورد، زمانی که یک تماس از دست رفته دارید به شما اطلاع می دهد، به طوری که می توانید با یک SMS از کامپیوتر خود پاسخ بدهید. کورتانا به شما کمک می کند در وقت خود صرفه جویی کنید.

تغییرات آخرین ورژن

Introducing Cortana on Home Screen, a new way to quickly glance through your day on your home screen! Simply Tap the floating Cortana icon on your home screen to see your upcoming events and reminders. Swipe over it to see the full view of everything else that’s important.

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، چهار شنبه , 28th , فوریه 2018 دیدگاه‌ها برای Microsoft Cortana 2.10.1.2114 دریافت دستیار شخصی کورتانا آندروید بسته هستند