تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 2135 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

Faraway 3: Arctic Escape 1.0.75

[ad_1]

دریافت امروز
18+

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

Faraway 3: Arctic Escape v1.0.75 + Mod – گیم پازل و فکری دور افتاده 3 آندروید + تریلر
ورژن معمولی + ورژن مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای کاملا افلاین

Faraway 3: Arctic Escape – دور افتاده 3: فرار از قطب شمال ورژن سوم از گیم فکری فوق العاده Faraway از Snapbreak برای آندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم آن را به همراه مود حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران گیمهای فکری را به وجد بیاوریم! همانطور که در ورژن های پیشین این گیم گفتیم، در ورژن اول و دوم شما در نقش کارکتر اصلی ظاهر می شوید، پسری که جا پای پدرش گذاشته و تصمیم می گیرد به یک ماجراجویی برود ؛ ده سال از ناپدید شدن پدر شخصیت اصلی داستان می گذرد و حالا وظیفه شما این است تا پرده از رازها بردارید! ورژن های اول و دوم را پشت سر می گذارید و به دروازه آخر می رسید، دروازه ای که با خود فکر می کنید پشت ان پدرتان قرار دارد در صورتی که این چنین نیست و با ورود به این دروازه وارد قاره ای جدید می شوید، قاره ای یخبندان و زمستانی که قرار است این بار در انجا به ماجراجویی بپردازید! طیف گسترده ای از پازل ها و چالش های مختلف در گیم Faraway 3: Arctic Escape پیش روی شماست که باید همه ان ها را حل کنید تا به پدرتان برسید! اگر از علاقه مندان و دوستداران گیمهای فکری و پازل هستید به هیچ وجه ورژن های اول و دوم و سوم گیم Faraway را از دست ندهید، هر سه ورژن گیم در فارسروید برای دریافت عرضه گردیده است!

 

Faraway 3: Arctic Escape

 

گیم Faraway 3: Arctic Escape در مدت زمان کم بیش از 10 هزار بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز خوب 4.7 از 5.0 را کسب کند که ما در فارسروید اولین ورژن اش را به همراه مود برای دریافت عرضه کرده ایم! شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی این گیم دوست داشتنی را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دریافت بکنید!

توجه : ورژن اول و دوم گیم نیز در سایت معرفی شده است : [Faraway 2: Jungle Escape] + [Faraway: Puzzle Escape]

تغییرات ورژن ی v1.0.75 :

* انتشار ورژن اول گیم در گوگل پلی .

 

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، سه شنبه , 12th , ژوئن 2018 دیدگاه‌ها برای Faraway 3: Arctic Escape 1.0.75 بسته هستند