تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1787 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 2 کاربر

وکیل خانم برای طلاق توافقی

قبل از هر چیز باید بدانید که در طلاق توافقی، لزومی ندارد که مهریه زن؛ نفقه؛ اجرت المثل؛ حضانت فزرند و سایر توافقات بخشیده شود و زن میتواند نیمی از مهریه را ببخشد و یا حتی مرد میتواند کل مهریه را به زن پرداخت کند؛ که این به توافقات طرفین بستگی دارد و یک وکیل مجرب میتواند نقش بسزایی را در این امر ایفا کند. امروزه دقت؛ پشتکار و مسئولیت پذیری یک وکیل خانم بر کسی پوشیده نیست. که در گروه وکلای ما در تهران جمعی از وکلای پایه یک و با تجربه خانم برای کمک به شما گرد هم آمده اند تا به پرونده های شما که مربوط به طلاق از طرف زوجه یا طلاق توافقی است؛ رسیدگی کنند. در واقع وکلای مجرب خانمی که سال ها تجربه در رابطه با پرونده های خانوادگی دارند؛ در کمترین زمان در دستگاه قضایی و با بهترین کیفیت پرونده های شما را به سرانجام خواهند رساند.

لازم به ذکر است ما قصد داریم اطلاعات کافی مرتبط با طلاق توافقی فوری در اختیار موکلین خود قرار دهیم. برای این منظور مشاوره تلفنی برای طلاق توافقی توسط وکلای خانم و آقا به صورت رایگان انجام می شود. شما می توانید همه روزه به جز ایام تعطیل با شماره های مندرج شده در این سایت تماس بگیرید و هر آنچه که در زمینه حقوقی مرتبط با خانواده است را بپرسید و اگاه شوید.

و در پایان مراحل دادخواست طلاق توافقی توسط وکیل خانم در تهران بدون حضور موکل به بهترین نحو توسط وکلای ما انجام خواهد شد.

منبع: وکیل خانم برای طلاق توافقی

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: vokala ، شنبه , 23rd , ژوئن 2018 دیدگاه‌ها برای وکیل خانم برای طلاق توافقی بسته هستند