تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1923 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

دریافت Tiny Bubbles 0.1 – گیم پازل متفاوت حباب ها کوچک آندروید + مود

[ad_1]

دریافت امروز
15+

تاریخ انتشار
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

Tiny Bubbles v0.1 + Mod – گیم پازل و تطبیق ساز متفاوت حباب های رنگی آندروید + تریلر
ورژن معمولی + ورژن مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Tiny Bubbles – حباب های کوچک گیم جدید، سرگرم کننده و متفاوت در سبک گیمهای پازل برای آندروید است که استودیوی گیمسازی Pine Street Codeworks آن را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی گردیده است! مکانیزم های پایه ی گیم Tiny Bubbles همانند دیگر گیمهای تطبیق ساز است که در همه آن ها اگر چند آیتم مشابه کنار یکدیگر قرار بگیرند، آن ها ناپدید می شوند و امتیاز به دست می آورید! اما تفاوت بزرگ Tiny Bubbles با دیگر گیم های مشابه چگونگی گذاشتن این آیتم ها کنار همدیگر است! محیط گیم Tiny Bubbles تماما از حباب هایی تشکیل شده که عمدتا بی رنگ هستند ؛ در هر مرحله، به شما چند رنگ داده می شود که می توانید با آن ها این حباب ها را رنگی کنید، اگر چند حباب رنگی مشابه کنار یکدیگر باشند، آن ها می ترکند و یک قدم به موفقیت نزدیک می شوید! در واقع گیم یک قدم فراتر از دیگر گیمهای تطیق ساز رفته است. در گیمهای مشابه کنترل مستقیم روی جایگاه آیتم ها ندارید و تنها با ناپدید کردن درست آن ها می توانید آیتم های مشابه بیشتری را کنار هم بفرستید ؛ در صورتی که در Tiny Bubbles شما از همان ابتدا رنگ حباب ها را مشخص می کنید! اگر از علاقه مندان و دوستداران گیمهای پازل و تطبیق ساز هستید بدون شک Tiny Bubbles با طراحی و ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند!

 

Tiny Bubbles

 

گیم Tiny Bubbles تا به امروز هزاران بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و مثل همیشه جدیدترین ورژن اش را به همراه مود برای دریافت عرضه کرده ایم! شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی Tiny Bubbles را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید جدیدترین ورژن اش را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دریافت بکنید.

 

تغییرات آپدیت

  • 1 + You can now save progress for up to 4 different players.
  • 2 + Added a new intro/title sequence for new players.
  • 3 + Puzzle information at the bottom is now 43.7% less annoying.
  • 4 + Bunch of puzzle fixes from play testing.
  • 5 + Updated Unity Engine to 2017.3
  • 6 + Tons of bug fixes and general polish.

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، شنبه , 12th , می 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Tiny Bubbles 0.1 – گیم پازل متفاوت حباب ها کوچک آندروید + مود بسته هستند