تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1923 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

دریافت Through the Ages 1.6.24

[ad_1]

دریافت امروز
4+

آخرین آپدیت
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

Through the Ages v1.6.24 Full – گیم تخته ای جالب در طول اعصار مخصوص آندروید
قیمت 9.99 دلار و امتیاز 5 از 5 در گوگل پلی تقدیم شما عزیزان
امکان گیم به دو صورت آنلاین و افلاین

Through the Ages – در طول اعصار گیم جدید و سرگرم کننده در سبک گیمهای تخته ای – استراتژیک از استودیوی گیم سازی CGE digital برای آندروید است که ساعت ها پیش با قیمت 9.99 دلار در گوگل پی عرضه شد و جالب اینکه در این مدت کمتر از 48 ساعت حدود 200 بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان دریافت شده و جالب تر اینکه همه خریداران به ان امتیاز کامل را داده اند و ما مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران گیمهای استراتژیک معرفی کنیم! به طور کلی Through the Ages یک گیم تمدن سازی است ؛ هر گیمکن تلاش می کند تا بهترین تمدن، کشف فناوری های جدید، انتخاب رهبران درست، ساخت بناهای تاریخی و تجهیز یک ارتش بزرگ را از طریق مدیریت دقیق منابع بسازد! نقطه ضعف شما در هر ناحیه از صفحه شخصیتان، توسط رقیب قابل رویت است! گیم” در طول سال ها Through the Ages “، یک گیم در گذر زمان از عهد باستان تا عصر مدرنیته است! کشیدن کارت های متنوع، یکی از ابتدایی ترین مکانیزم های گیم در طول سال ها است. فناوری، بناهای تاریخی و رهبران جوامع به صورت کارت وارد گیم می شوند و توسط گیمکنان قابل به دست آوردن هستند. برای استفاده از یک فناوری، شما نیازمند دانش کافی برای کشف آن، غذای کافی برای تولید جمعیت جهت راه اندازی آن و منابع کافی برای ساخت ساختمان های مورد نیاز برای آن هستید ؛ وقتی منابع را برای پیشرفت فناوری فراهم کردید، شما نیازمند ساخت یک ارتش هستید ؛ ارتش هم، همانند دیگر ساختمان های این تمدن سازی ساخته می شود، گیمکنانی که ارتش ضعیف تری دارند باید دست به دامن دیگر گیمکنان شوند! در گیم Through the Ages هیچ نقشه ای وجود ندارد ؛ لذا شما هیچ قلمروی را از دست نمی دهید! اما گیمکن با ارتش قوی تر می تواند منابع، دانش دیگر گیمکنان را به تاراج برده، رهبرانشان را کشته و جمعیت و فرهنگشان را به یغما ببرد! اگرچه پیروزی با یک ارتش بزرگ بسیار سخت است، اما شکست با یک ارتش ضعیف قطعی است! در نهایت برنده گیم کسی است که مردمش بیشترین سطح فرهنگ را در پایان عصر مدرن داشته باشند! اگر از علاقه مندان به گیمهای تخته ای و استراتژیک هستید بدون شک Through the Ages نظرتان را جلب میکند.

 

Through the Ages

 

گیم Through the Ages هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز عالی 4.9 از 5.0 است و بیش از 10 هزار بار به فروش رفته است که ما در فارسروید اولین ورژن خریداری شده و کامل گیم را برای دریافت عرضه کرده ایم که قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دریافت و برای ساعت ها به گوشی میخکوب شوید!

تغییرات ورژن ی v1.6.24 :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات ریز و درشت گیم

 

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، دوشنبه , 30th , آوریل 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Through the Ages 1.6.24 بسته هستند