تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1789 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 2 کاربر

دریافت Tank Battle: 1945 Full 1.0


دریافت امروز
13+

تاریخ انتشار
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

Tank Battle: 1945 Full – نبرد تانک ها در سال 1945 میلادی گیم جدید و سرگرم کننده در سبک گیمهای استراتژیک برای آندروید می باشد که استودیوی گیم سازی نام آشنای HexWar Games Ltd ساعت ها پیش آن را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است! همانطور که از نام گیم مشخص است، Tank Battle: 1945 Full نبردهای سال 1945 میلادی را روایت می کند ؛ نبردی نفس گیر میان اروپایی ها و دیگر کشورهای حضور یافته در جنگ حهانی دوم! گیم داستان نبردی پر تنش و جذاب میان تانک های متفقین در مقابل آلمان نازی را به تصویر می کشد! روایتی جذاب و مهیج در خلال جنگ جهانی دوم که قرار است شما را برای روزها به گوشی میخکوب کند! به عنوان یک فرمانده قدرتمند، هدایت و مدیریت نیروهای نظامی، تانک ها و تجهیزات را بر عهده بگیرید و خود را برای نبردی سرنوشت ساز میان چندین کشور مختلف آماده کنید! بیش از 36 واحدهای جنگی در گیم در اختیارتان قرار دارد که با ان ها می توانید در نبردها شرکت کنید و یکی از زیباترین گیمهای استراتژیک آندروید را تجربه نمایید!

برخی از ویژگی های گیم استراتژیک Tank Battle: 1945 Full آندروید :

  • گرافیک دوران جنگ جهانی دوم با کیفیت بالا
  • 6 ماموریت کمپین “Red Storm”، گیم کردن به عنوان روس ها
  • 4 ماموریت کمپین “Counter-Attack” ، گیم کردن به عنوان نازی ها
  • 6 ماموریت کمپین “America Triumphs” ، گیم کردن به عنوان ایالت متحده آمریکا
  • 6 ماموریت کمپین “Albion’s Revenge” ، گیم کردن به عنوان بریتانیایی ها
  • 4 دسته نیروهای نظامی : Raw, Average, Veteran و Elite
  • امکان زوم برروی نقشه، صداگذاری مهیج و ساخت عالی

گیم Tank Battle: 1945 Full تا به این لحظه کمتر از 50 بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کسب کند! گیم به صورت رایگان با پرداخت درون شبکه ای عرضه شده است، یعنی در ورژن رایگانِ گوگل پلی، شما پس از کمی گیم کردن از ادامه گیم باز می مانید و برای تجربه ادامه گیم باید حدود 10 دلار پول پرداخت کنید که ما ورژن پرداخت شده و کامل اش را برای دریافت عرضه کرده ایم، در ورژن فارسروید، نیازی به پرداخت نیست و از ابتدا تا انتهای گیم را می توانید به صورت رایگان تجربه کنید!

تغییرات ورژن ی v1.0 :

* انتشار ورژن اول گیم در گوگل پلی – عرضه و معرفی برای اولین بار در ایران .

 

Tank Battle: 1945 Full

 

دستورالعمل نصب و اجرای گیم :

– فایل نصبی را دریافت و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دریافت و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی دیتا با نام com.hexwar.tankbattle1945 را در مسیر Android / Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت گیم را اجرا نمایید.

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، یکشنبه , 6th , می 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Tank Battle: 1945 Full 1.0 بسته هستند