تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 2134 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 2 کاربر

دریافت Survival Craft 🌋 Match 3 1.9

[ad_1]

دریافت امروز
28+

تاریخ انتشار
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

Survival Craft 🌋 Match 3 گیم جدید، فوق العاده زیبا و خاص در سبک گیمهای شبیه سازی [ترکیب دو گیم بقا و پازل – تطبیق ساز] از Appcraft: survival craft, find phone gadgets money برای آندروید است که مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است! مطمئنا با گیمهای سبک بقا آشنایی دارید، گیمهایی محبوب که در آن ها باید برای زنده ماندن تلاش کنید! ده ها گیم سبک بقا را در فارسروید حضورتان معرفی کرده ایم که در همه ان ها هدف بقا و زنده ماندن بوده و با استقبالی عالی روبرو گردیده است، اکنون یک گروه خوش ذوق دست به ابتکاری جالب زده اند، آن ها دو سبک پازل و بقا را با هم در هم آمیخته اند تا یک گیم سبک بقا متفاوت تولید شود! در این گیم همانند دیگر گیمهای سبک بقا هدف زنده ماندن است اما اینجا بجای جنگ با زامبی ها و حیوانات و به دنبال غذا بودن باید با کنار هم قرار دادن آیتم های مشابه برای زنده ماندن تان تلاش کنید! در یک جزیره متروکه خود را پیدا کرده اید، برای زنده ماندن خود باید هر کاری از دست تان بر می آید، انجام دهید! با کنار هم قرار دادن سه یا بیشتر از آیتم های مشابه برای زنده ماندن تلاش کنید! اگر از علاقه مندان و دوستداران گیمهای سبک بقا و تطبیق ساز هستید، Survival Craft 🌋 Match 3 را امتحان کنید و بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد؟!

 

Survival Craft 🌋 Match 3

 

گیم Survival Craft 🌋 Match 3 تا به امروز صدها هزار بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب نموده است و مثل همیشه جدیدترین ورژن اش را به همراه مود برای دریافت عرضه کرده ایم! شما قادرید ابتدا تصاویری از محیط گیم دوست داشتنی Survival Craft 🌋 Match 3 را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید آن را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دریافت بکنید.

 

تغییرات آپدیت

  • 🏕️ New global map. Explore the mysterious island!
  • 🌋 New story moves. Craft to survive!
  • 🚀 Fixed bugs that you reported in the reviews. Thanks for your feedback, it allow us to make the game better!

ویژگی های مودها

مود
  • The game has been modified to 100 vitality, hunger, thirst, Free in-app purchases

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، یکشنبه , 13th , می 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Survival Craft 🌋 Match 3 1.9 بسته هستند