تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1789 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 2 کاربر

دریافت Machines at War 3 RTS 1.0.10 – گیم استراتژی ماشین جنگی 3 آندروید !


Machines at War 3 RTS گیم محبوب و سرگرم کننده در سبک گیمهای اکشن – استراتژیک از استودیوی گیمسازی Isotope 244 LLC برای دستگاه های آندروید است که با قیمت 6.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رود و تا به این لحظه بیش از 5 هزار بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده است و به درخواست کاربران قصد معرفی ان را داریم! داستان گیم از این قرار است که شما در حال بررسی یک آزمایشگاه نظامی بودید و مشاهده کردید یک چیز عجیب رخ داده است و ان هم مفقود شدن دانشمندان و همه وسایل آزمایشگاه است و نتیجه سال ها تحقیق و آزمایش های فوق سری طبقه بندی شده از دست رفته ؛ تنها یک یادداشت با عنوان “ما مجبور به انجام آن بودیم” در آزمایشگاه وجود دارد ؛ ناپدید شدن این تیم محرمانه و تهدید به وسیله این تحقیقات می تواند کشور را به سمت یک هرج و مرج وحشتناک بکشاند ؛ شما در 21 مرحله استراتژیک از سراسر جهان شرکت خواهید کرد و باید بفهمید که چی کسی و یا چه چیزی مسئول ناپدید شدن تیم داستان گیم است! ماموریت اصلی شما جمع اوری و پس گیری 130 نوع تکنولوژی مختلف که توسط تیم دانشمندان طراحی شده اند می باشد که از پیاده نظام گرفته تا کشتی های غول پیکر را در بر می گیرد! اگر از علاقه مندان به گیمهای استراتژیک و جنگی آندروید هستید بدون شک Machines at War 3 RTS گزینه مناسبی برای انتخاب است.

نوشته دریافت Machines at War 3 RTS 1.0.10 – گیم استراتژی ماشین جنگی 3 آندروید ! اولین بار در فارسروید | دریافت گیم و برنامه آندروید. پدیدار شد.

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، دوشنبه , 25th , ژوئن 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Machines at War 3 RTS 1.0.10 – گیم استراتژی ماشین جنگی 3 آندروید ! بسته هستند