تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1923 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

دریافت Family’s Game Travel Pack 1.96

[ad_1]

دریافت امروز
1+

آخرین آپدیت
یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷

Family’s Game Travel Pack v1.96 Full – مجموعه گیمهای قدیمی و نوستالژی مخصوص آندروید + تریلر
قیمت 2.5 دلار – ورژن خریداری شده و کامل تقدیم شما عزیزان فارسرویدی
تست شده با اجرای بدون مشکل
پیشنهاد ویژه 🙂

گیمهای قدیمی مار و پله، منچ و … را به یاد دارید؟! انگار خواب بودیم و همچنان در خواب. ناگهان بیدار شدیم، در بیداری اما جهانی از زامبی و اکشن دور و برمان را می بلعید! شطرنج قدیمی خانه خاک خورد و چه کسی خبر دارد، شاید به یاد روزهای خوب گذشته در خلوتش هوای گریه سر می داد! آن روزها گذشت و کسی در جمع نیست، نه این که حضور فیزیکی نداشته باشد، نه! هست اما تمام جهانش در چند اینچ گوشی و تبلت خلاصه شده، لطفا هر سوال را چند بار تکرار کنید او فالوئر می خواهد و چه دنیای خطرناکی! در مجموعه گیم نوستالژی Family’s Game Travel Pack فرصتی ناب داریم تا به گذشته سفر کنیم، گذشته ای نه چندان دور که با شطرنج، منچ، مار و پله و دوز به سر آمد! در گیم  Family’s Game Travel Pack بیش از 40 گیم سنتی و چند نفره گنجانده شده که برخی تا 6 نفر را به سرگرمی می خواند! احتمالا با خیلی از آن ها آشنایی قبلی ندارید، فرصتی هست پس کشف کنید! Family’s Game Travel Pack گیم جدید و فوق العاده تحت عنوان “سفر به گیمهای قدیمی خانوادگی” از استودیوی Soft Motion Labs برای آندروید است که با قیمت 2.5 دلار در گوگل پلی عرضه شد و مثل همیشه برای اولین بار در ایران ان را حضور شما عزیزان معرفی کرده ایم و پیشنهاد می دهیم از دست ندهید!

 

Family's Game Travel Pack

 

گیم Family’s Game Travel Pack در دو ورژن رایگان و پولی عرضه شده که ما در فارسروید برای اولین بار در ایران ان را حضور شما معرفی کرده ایم و ورژن خریداری شده و پولی اش را در اختیارتان قرار داده ایم! ورژن پولی ما کامل است و همه گیمها را شامل میشود و طی روزهای اینده شاهد کپی شدن این ورژن پولی در سایت های ایرانی خواهیم بود و مارکت های ایرانی نیز ورژن رایگانش را معرفی خواهند کرد! از ویژگی های گیم Family’s Game Travel Pack می توان به مواردی چون دارا بودن یک گرافیکی ساده به سبک قدیمی ؛ شامل بیش از 40 گیم اعم از شطرنج، چکرز، منچ، مار و پله، پاسور، ذهن استاد، دوز، 40 دزد، هاکی هوایی، ریورسی، فال ماهجونگ، سودوکو، مین جمع کن، لودو، حافظه، مربع پوکر، نبرد حیوانات ؛ امکان گیم با ربات، افراد خانواده و آنلاین از سراسر جهان و به طور کلی ساخت فوق العاده اش اشاره کرد!

توجه : ورژن لایت، ورژن رایگان گیم است که در کنار ورژن پولی [به درخواست شما] برای دریافت عرضه شده است .

تغییرات ورژن ی v1.96 :

* تغییراتی برای این ورژن در گوگل پلی ذکر نشده است .

 

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، یکشنبه , 27th , می 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Family’s Game Travel Pack 1.96 بسته هستند