تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مطالب پربازدید
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 2135 مطلب
  • تعداد دیدگاه : 0 دیدگاه
  • تعداد کاربران : 3 کاربر

دریافت Egg Inc 1.7.5 – گیم محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

[ad_1]

دریافت امروز
16+

آخرین آپدیت
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

Egg Inc گیم جدید و محبوب در سبک گیم های تفننی، شبیه سازی و مدیریتی از استودیوی Auxbrain Inc برای آندروید که در ان باید نقش مرغدار را ایفا کنید! می گویند در آینده ای نزدیک اسرار جهان خلقت از یک تخم مرغ بیرون خواهد آمد، البته شما به این چیزها کاری ندارید و هدف نهایی تان از مرغداری به دست آوردن بالاترین سود با فروش هر تعداد تخم مرغ است! برای دایر کردن یک مرغداری قبل از هر چیز باید اتاق های بزرگی را برای نگهداری مرغ ها بسازید، بعد از آن می توانید برای حمل و نقل های مرغداری تان راننده استخدام کنید و حتی یک مرکز تحقیقاتی داخل مرغداری تان بسازید و آن را تبدیل به یکی از پیشرفته ترین مرغداری های دنیا کنید! جوجه کشی و تولید مرغ های بیشتر نیز باید در برنامه کارتان باشد! سبک این گیم در اصل تفننی کلیکر است (سبکی که در آن باید مرتبا با لمس صفحه نمایشگر کار را پیش ببرید) ؛ با این وجود عناصر زیادی از گیم های شبیه سازی و مدیریتی در آن دیده می شود که گیم پلی آن را از دیگر گیم های تفننی کلیکر تا حد زیادی متفاوت کرده اند، گیم پلی که در نوع خود منحصر به فرد است!

برخی از ویژگی های گیم شبیه سازی Egg Inc آندروید :

  • گیم پلی ساده و در عین حال جالب با چالش های مختلف
  • انجام تحقیقات علمی مختلف برای ارتقا و بهبود مرغداری خود
  • ده ها ماشین حمل بار و محل های نگهداری مرغ با طرح های مختلف
  • طراحی بسیار زیبای رابط کاربری + ده ها مرحله ی مختلف
  • دارای جدول بالاترین امتیازات و دستاوردهای مختلف
  • گرافیک سه بعدی بسیار زیبا به سبک چارخانه ای و با لحاظ شدن سایه ها

در گیم Egg Inc به جای منو و گزینه های آن از گرافیک های سه بعدی رنگارنگ برای مشخص کردن انتخاب های خود استفاده خواهید کرد. دیدن آن همه مرغی که این طرف و آن طرف میروند نیز میتواند حس واقعی مرغدار بودن را برای شما تداعی کند! سرمایه گذاری در این گیم بسیار مهم است و شما باید بدانید دقیقا در چه بخش هایی سرمایه گذاری کنید، یک سرمایه گذاری خوب در کنار مدیریت متوازن منابع خود می تواند به موفقیت شما و بالا رفتن بازدهی مرغداری تان کمک کند! این گیم میتواند هم برای کسانی که هر از چند گاهی تفننی گیم می کنند جالب باشد و هم کسانی که تجربه بیشتری در گیم های تفننی کلیکر دارند. برای دسته اول محیط بسیار زیبای گیم، امتحان کردن تمام گزینه ها و گسترش تدریجی مرغداری جالب توجه خواهد بود در حالی که برای دسته دوم گیم پلی متفاوت گیم، متغیر بودن آن در طول گیم و جذابیت و عمقی که گیم از این لحاظ  بدست میاورد جلب توجه خواهد کرد! ای نگیم تا به این لحظه بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران آندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز خوب 4.6 از 5.0 را کسب کند که ما در فارسروید اخرین و جدیدترین ورژن ان رابه همراه مود برای دریافت قرار داده ایم !

تغییرات ورژن ی v1.7.5 :

* ویژگی های جدید + بهینه سازی ها و رفع مشکلات گیم .

 

دریافت Egg Inc - گیم محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

 

[ad_2]

بازگشت به صفحه اصلی نویسنده: bornadl ، پنجشنبه , 14th , ژوئن 2018 دیدگاه‌ها برای دریافت Egg Inc 1.7.5 – گیم محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود بسته هستند